SCK.pl - Lider Dobrych Cen. Tani sprzęt nowy i poleasingowy. Duży wybór, najlepsze ceny!

sck.pl
SCK.PL o Firmie

o Firmie

Firma SCK istnieje na rynku od 1995 roku, a od roku 2002 w formie spółki cywilnej.
W początkowym okresie naszej działalności specjalizowaliśmy się w sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego. Szybko zdobyliśmy pozycję lidera krajowego w tej dziedzinie, dlatego postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o zróżnicowany asortyment, w postaci produktów fabrycznie nowych, odnawianych, refurbished, importowanych, poleasingowych, zmodernizowanych oraz przecenionych. Obecnie zajmujemy się sprzedażą różnorodnego sprzętu komputerowego i multimedialnego wiodących producentów: Sony Vaio, Hewlett Packard, Dell, IBM oraz Samsung.


  

Nasze główne magazyny zajmują ponad 3000m2. Sklep detaliczny zlokalizowany jest w Szczecinie, natomiast centrala w Mierzynie. Kompleksowe Centrum Komputerowe położone jest w ścisłym centrum (vis a vis biurowca Oxygen). Na powierzchni ponad 300m2 znajduje się sklep komputerowy, jakiego nie znajdziesz w całym mieście Szczecin.


Oferowany przez nas sprzęt komputerowy jest importowany bezpośrednio z europejskich central dystrybucyjnych wiodących producentów. Korzystając z pełnego asortymentu przeznaczonego, między innymi, dla praktycznie wszystkich krajów Europy, możemy zaproponować unikalną ofertę produktów, obejmującą także modele całkowicie niedostępne na polskim rynku. Dodatkowo, dzięki uczestnictwu w programach wyprzedażowych typu HP Renew (Program Odnowy Sprzętu HP), Dell Outlet, Sony Outlet i innych, stale wzbogacamy naszą ofertę o najnowsze produkty z niezmiennie doskonałą relacją możliwości do ceny.


  

  

W swojej ofercie posiadamy również sprzęt pochodzący z programów wyprzedażowych producentów: SONY, Dell, HP. Sprzęt taki jest niekiedy określany mianem "refurbished". Pod tym pojęciem rozumie się przede wszystkim końcówki serii danych modeli, sprzęt posiadający drobne wady wizualne, np. niewielkie ryski na obudowie, drobne przebarwienie czy temu podobne mankamenty, sprzęt nabyty "na odległość" i zwrócony przez kupujących w ramach przysługującego im uprawnienia do zwrotu (taka regulacja obowiązuje we wszystkich krajach Unii Europejskiej), sprzęt wycofany ze sklepów np. z powodu ich likwidacji czy zmiany asortymentu bądź w związku z wprowadzeniem do sprzedaży nowych modeli. Może też zdarzyć się, że będzie to sprzęt, w którym dokonano wymiany wadliwie działającego elementu na fabrycznie nowy i oryginalny. W związku z tym Nabywca ma obowiązek dokładnego zapoznania się ze specyfikacją rodzaju towaru i zasięgnięcia u Sprzedawcy informacji o konkretnym modelu sprzętu komputerowego i jego właściwościach. Sprzedawca nie bierze odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z niedopełnienia tego obowiązku przez Nabywcę.


  

Jako lider rynku komputerowego w Szczecinie byliśmy sponsorem wielu wydarzeń na terenie miasta, między innymi Pedro's Cup, Dziewczyna ESKI i Rajd Magnolii. W związku z tym, że pracują u nas ludzie o dobrym sercu, wspomogliśmy sprzętem komputerowym wiele akcji i instytucji charytatywnych, o czym świadczą podziękowania wywieszone w Centrum przy ul. Rayskiego 1.


W lecie 2008 roku przeprowadziliśmy kampanię, której twarzą stał się lider zespołu FEEL, Piotr Kupicha.


  www.sck.pl
Aby usprawnić zakupy, oferujemy łatwą i szybką formę sprzedaży poprzez nasz internetowy sklep komputerowy. Tysiące zadowolonych klientów świadczy o naszym profesjonalnym podejściu i bardzo atrakcyjnych cenach.


www.rencomp.pl
Autoryzowany serwis komputerowy Grupy SCK. Tworzy go zespół przeszkolonych specjalistów, który rozwiąże problemy z Państwa sprzętem.


Cały czas główny kierunek rozwoju wyznaczają nam potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, żeby zaspokajać je jak najlepiej!


Wielu udanych transakcji życzy,

Zespół SCK

Newsletter

Wypisz się z newslettera

Aktualnie nie posiadasz produktów w swoim koszyku.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Skontaktuj się z SCK

Logowanie

*
*

Zapomniałem hasła
Zarejestruj się