SCK.pl - 3 lata gwarancji na poleasingowy sprzęt komputerowy

sck.pl
SCK.PL HP Preferred Partner Gold 2011

HP Preferred Partner Gold 2011

Dzięki współpracy z Preferowanym Partnerem HP mogą Państwo korzystać z wysokiej jakości usług planowania i wdrożeniowych, serwisu i pomocy technicznej, jak również z najwyższej klasy produktów i rozwiązań. Partnerzy mają certyfikaty związane ze wszystkimi produktami w ofercie HP, a wielu z nich specjalizuje się również w określonych produktach i rozwiązaniach. 

Preferowani Partnerzy HP na poziomie Gold spełnili najbardziej rygorystyczne kryteria HP i ukończyli szkolenia niezbędne do oferowania klientom kompletnych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Firmy te, blisko współpracują z HP w celu zapewnienia klientom dostępu do najbardziej zaawansowanych technologii, oferowanych z gwarancją przejrzystego, długoterminowego zwrotu z inwestycji.

Specjalizacje HP są dostępne wyłącznie dla akredytowanych Preferowanych Partnerów HP na poziomie GOLD, co umożliwia im poszerzanie i prezentację swojej wiedzy w zakresie produktów, rozwiązań i usług HP.
Specjalizacje HP zostały opracowane celem ułatwienia klientom znalezienia Preferowanych Partnerów HP o najwyższych kwalifikacjach w określonych dziedzinach.

Newsletter

Wypisz się z newslettera

Aktualnie nie posiadasz produktów w swoim koszyku.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Skontaktuj się z SCK

Logowanie

*
*

Zapomniałem hasła
Zarejestruj się