SCK.pl - 3 lata gwarancji na poleasingowy sprzęt komputerowy

SCK3
SCK.PL Podzespoły Karty sieciowe poleasingowe Karta sieciowa optyczna QLogic QLE2460 PCI-e, 1xLC

Karta sieciowa optyczna QLogic QLE2460 PCI-e, 1xLC

Karta sieciowa optyczna QLogic QLE2460 PCI-e, 1xLC
QLogic
15,00 PLN
z vat
19,00 PLN
stara cena
  • Dodaj do przechowalni
  • Ilość na stanie: 40
Podziel się
  • SCK.pl - 3 lata gwarancji na poleasingowy sprzęt komputerowy
  • SCK.pl - 3 lata gwarancji na poleasingowy sprzęt komputerowy
  • SCK.pl - 3 lata gwarancji na poleasingowy sprzęt komputerowy

Prezentowane na zdjęciach wyposażenie dostępne jest tylko wybranych modelach. Produkt może być inny niż widoczny na ilustracjach.

Karta sieciowa optyczna QLogic QLE2460 PCI Express

Szyna systemowa: PCI-Express x4
Maks. transfer: 4,2480 / 2,1240 / 1.0625Gbps
Złącza zewnetrzne: 1x 4Gbps Fibre Channel
Interfejs: 4Gb Fibre Channel, optyczny, krótkofalowy (850nm)
Ilość portów: 1
Rodzaj złącza: LC duplex (SFF)
Okablowanie: Światłowód wielomodowy 50/125um lub 62,5/125um
Zasieg: 150m z prędkością 4Gb/s
Transfer danych: 1,063 / 2,125 / 4,25Gb/s
Przepustowość: Do 400MB/s
Wspierane topologie: Fabric, arbitrated loop, point-to-point
Obsługiwane standardy: FC-GS-2, FC-GS-3, FC-PH, SCSI-FCP, FC-AL-2, FC-PLDA, FC-FS, RFC 2625, FC-TAPE
Funkcjonalność: Obsługa FC Class 2 i 3, SNIA HBA API
Profil: WYSOKI

Gwarancja: 24 miesiące

Sprzęt poleasingowy


Z tymi produktami, klienci kupili również

Karta sieciowa

47,00 PLN
z vat
59,00 PLN
stara cena

Zamów rozmowę

Newsletter

Wypisz się z newslettera

STREFA GRACZA
Aktualnie nie posiadasz produktów w swoim koszyku.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
3 lata gwarancji na sprzęt poleasingowy
Telewizory SONY
Kupuj za grosze!
Dostawa kurierem UPS gratis
Skontaktuj się z SCK